Baron Coubertin měl jistě pravdu, když prohodil: „Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.“ Vítězství je už jen tuze sladkou třešničkou na dortu. Každopádně kdo z nás by si občas nechtěl osladit život?

V této sekci najdeš přehled výherců z našich posledních tipovaček. Mrkni na něj, třeba se na tebe usmálo štěstí.

Výherci

Bohemians Praha 1905
-
FK Teplice
28.1.2023
  1. Filip Stech
HC Dynamo Pardubice
-
HC Škoda Plzeň
26.1.2023
  1. Oldřich Matoušek
HC Sparta Praha
-
HC VERVA Litvínov
25.1.2023
  1. Katerina homerova
HC Dynamo Pardubice
-
Rytíři Kladno
22.1.2023
  1. Jan Kleprlik
HC Sparta Praha
-
BK Mladá Boleslav
22.1.2023
  1. Daniel Hercik
HC Dynamo Pardubice
-
Mountfield Hradec Králové
20.1.2023
  1. Jan Zuzaňák
HC Sparta Praha
-
HC Kometa Brno
20.1.2023
  1. Martin Staněk
HC Sparta Praha
-
HC Motor České Budějovice
17.1.2023
  1. Petr hybsky
HC Dynamo Pardubice
-
HC Sparta Praha
10.1.2023
  1. Pavel Tomaides
  2. Jana Pavlickova
  3. David Romer
  4. Tomas hladilek
  5. Zdeněk Hrouda
HC Sparta Praha
-
Rytíři Kladno
8.1.2023
  1. Michal Doležal
HC Sparta Praha
-
Bílí Tygři Liberec
6.1.2023
  1. Denisa Trafinova
  2. Jakub drbohlav
  3. Jakub kleinert
  4. Lukáš Parči
  5. Petr Zoufalý
HC Dynamo Pardubice
-
HC Energie Karlovy Vary
6.1.2023
  1. Jana kdoulova
HC Sparta Praha
-
HC Motor České Budějovice
3.1.2023
  1. Vojtěch Zeman

Výherci

  • Bohemians Praha 1905
    -
    FK Teplice
    28.1.2023
    1. Filip Stech
  • HC Dynamo Pardubice
    -
    HC Škoda Plzeň
    26.1.2023
    1. Oldřich Matoušek
  • HC Sparta Praha
    -
    HC VERVA Litvínov
    25.1.2023
    1. Katerina homerova
  • HC Dynamo Pardubice
    -
    Rytíři Kladno
    22.1.2023
    1. Jan Kleprlik
  • HC Sparta Praha
    -
    BK Mladá Boleslav
    22.1.2023
    1. Daniel Hercik
  • HC Dynamo Pardubice
    -
    Mountfield Hradec Králové
    20.1.2023
    1. Jan Zuzaňák
  • HC Sparta Praha
    -
    HC Kometa Brno
    20.1.2023
    1. Martin Staněk
  • HC Sparta Praha
    -
    HC Motor České Budějovice
    17.1.2023
    1. Petr hybsky
  • HC Dynamo Pardubice
    -
    HC Sparta Praha
    10.1.2023
    1. Pavel Tomaides
    2. Jana Pavlickova
    3. David Romer
    4. Tomas hladilek
    5. Zdeněk Hrouda
  • HC Sparta Praha
    -
    Rytíři Kladno
    8.1.2023
    1. Michal Doležal
  • HC Sparta Praha
    -
    Bílí Tygři Liberec
    6.1.2023
    1. Denisa Trafinova
    2. Jakub drbohlav
    3. Jakub kleinert
    4. Lukáš Parči
    5. Petr Zoufalý
  • HC Dynamo Pardubice
    -
    HC Energie Karlovy Vary
    6.1.2023
    1. Jana kdoulova
  • HC Sparta Praha
    -
    HC Motor České Budějovice
    3.1.2023
    1. Vojtěch Zeman